Usługi

Czy wynajęcie baristy na wydarzenie ma sens?

stoisko z kawaMobilny barista to profesjonalny ekspert od kawy, który przybywa w dowolne miejsce oferując usługę przygotowania i serwowania kawy na najwyższym poziomie. Dla kogo jest taka usługa i jakie są jej zalety?

Na jakie wydarzenia można zatrudnić baristę?

Barista sprawdzi się w różnych zgrupowaniach: na ważnych wydarzeniach, imprezie prywatnej, do biura czy na uczelnię. Obecność baristy na wydarzeniu to nie tylko doskonała okazja, by zachwycić uczestników pyszną kawą, ale dla firm przede wszystkim szansa na wykreowanie trwałego wizerunku marki i podkreślenie jej unikatowego charakteru w świadomości potencjalnych klientów.

Barista na wesele

Wesele i inne imprezy okolicznościowe to czas, kiedy detale mają ogromne znaczenie. Mobilny barista zadba o to, aby każdy gość mógł cieszyć się smakiem kawy najwyższej jakości. Bez względu na okazję, aromatyczna kawa serwowana przez profesjonalistów z pewnością doda elegancji i klasy całemu wydarzeniu.

Biuro i targi firmowe

Barista na targi firmowe to świetna okazja, by pokazać firmę z dobrej strony i wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie. Kubek dobrej kawy zapada w pamięci potencjalnego klienta i zaprasza do rozmów biznesowych.

Dlaczego nie ekspres do kawy?

Wynajęcie baristy to nie tylko kubek kawy, ale o wiele więcej. Barista oznacza, że goście nie muszą sami robić wybranych napojów, nie muszą również martwić się o ich jakość. Barista wiąże się z doświadczeniem, co zapewnia wysoki poziom, prędkość wydawania jak i personalizację – zarówno dla reklamującej się marki, jak i indywidualnych oczekiwań gości.

Cena

W zależności od rodzaju wydarzenia, ilości osób, wymaganego czasu oraz dodatkowych wymagań cena takiej usługi może się różnić. Większość firm z ofertą na rynku prezentuje swoją ofertę w zależności od gości, a nawet posiada opcję wykalkulowania indywidualnej ceny.

Organizując wydarzenie, wynajęcie baristy jest dobrym sposobem by wywrzeć dobre wrażenie na gościach, pracownikach czy potencjalnych klientach. Zapamiętają oni nie tylko dobry smak kawy, ale także jakość obsługi i profesjonalizm.