Usługi

Regeneracja turbsprężarki

Regeneracja turbosprężarki odbywa się z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów oraz technologii. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo, każda z regenerowanych części posiada długi okres gwarancyjny, który wynosi 9 miesięcy. mechanikPrzed montażem sprężarki nowej lub pp regeneracji należy usunąć wszystkie zanieczyszczenia z instalacji powietrznej, sprawdzić sprawność układu ssącego. Wymienić lub naprawi zawory pneumatyczne, w szczególności zawory spustowe i regulacyjne. Przy spełnieniu powyższych wymagań praca naszej sprężarki będzie długa i bezawaryjna.

Turbosprężarka to urządzenie bardzo precyzyjne, mechanizm jest względnie prosty, wytrzymały i skuteczny. Przy właściwym obchodzeniu się z urządzeniem, sprężarka może pracować z bardzo długim okresem niezawodnej pracy, pomimo że prędkość obrotowa dochodzi nawet do 200 000 obr/min. Wszystkie turbosprężarki powinny być montowane, rozmontowywane, naprawiane oraz wymieniane przez wyspecjalizowane firmy. Nasza oferta regeneracji turbosprężarek odbywa się z zastosowaniem najwyższych technologii. Nakładamy na każdą regenerowaną turbosprężarkę okres gwarancyjny, który wynosi 9 miesięcy. Regeneracja jest rozwiązaniem ekonomicznym, dobrze przeprowadzona zapewni dobry stan przez długie lata, w którym będzie wydajnie pracować.

Kolejną usługą jest naprawa wałów napędowych, dorabianie oraz skracanie wałów. Regenerowanie używanych wałów napędowych odbywa się z zachowaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Aby zregenerowane wały miały maksymalną żywotność, oraz funkcjonalność wyważamy wały statycznie oraz dynamicznie. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna zarówno cenowo jak i pod względem nakładanego okresu gwarancyjnego na każdą część, który wynosi 9 miesięcy. Wykonujemy regenerację wałów do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz do urządzeń w których wymagane jest przeniesienie napędu.

Możęsz też sprawdzić turbosprężarki po regeneracji do samochodów osobowych.