Usługi

Dermique Instytut Piękna

Spa RelaxationDermique Instytut Piękna – salon medycyny estetycznej i kosmetyki usytuowany w Galerii Kazimierz w Krakowie już niedługo zagości w innych częściach Polski. Już wkrótce jeszcze więcej pań będzie miało możliwość wypocząć i zadbać o urodę w sieci salonów, które za swój znak firmowy przyjęły – jak mówią twórcy marki – jakość i profesjonalizm.

– Rozpoczęliśmy prace nad utworzeniem sieci salonów świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki. Chcemy je otwierać w dużych aglomeracjach miejskich – zapowiada Artur Baran – Prezes Zarządu Dermique Instytut Piękna sp. z o.o. Krakowska spółka powstała w 2007 roku z inicjatywy lekarzy i menadżerów mających doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu prywatnymi placówkami medycznymi. W 2007 roku uruchomiony został pierwszy salon usytuowany w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Galeria Kazimierz. – Jest to salon wzorcowy, w którym będzie szkolony personel naszych placówek jak i salonów powstających w ramach programu franszyzowego, jaki planujemy zaprezentować jesienią – mówi Artur Baran. – Obecnie pracujemy nad przekształceniem naszej formy prawnej w spółkę akcyjną i pozyskaniem inwestorów, którzy będą uczestniczyć wspólnie z nami w budowie sieci salonów medycyny estetycznej i kosmetyki – dodaje Artur Baran – Prezes Zarządu Dermique Instytut Piękna sp. z o.o.

Instytut Piękna Dermique świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej (m.in. botox, mezoterapia, krioterapia), kosmetyki tradycyjnej oraz wykorzystującej nowe technologie, takie jak endermologia i mikrodermabrazja. Szczególną wagę w Dermique przywiązuje się do uruchomionych właśnie usług z zakresu laseroterapii (depilacja laserowa, fotoodmładzanie, usuwanie naczynek i przebarwień).

– Polski rynek usług kosmetycznych jest bardzo rozdrobniony – mówią opiekunowie marki – Uważamy, że na naszym rynku jest miejsce na co najmniej kilka sieci oferujących usługi medycyny estetycznej i kosmetyki. Chcemy być jedną z nich – podkreśla dr Marian Pleti – Wiceprezes Zarządu Dermique Instytut Piękna sp. z o.o. W obszarze zainteresowań krakowskiej spółki znajdują się takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań czy Gdańsk. – Będziemy też rozważać otwieranie naszych instytutów w miejscowościach uzdrowiskowych i turystycznych takich jak Zakopane, Szczyrk, Szklarska Poręba, czy Mikołajki – deklaruje dr Marian Pleti i dodaje, że jest to plan na kilka najbliższych lat.

W 2008 roku Spółk podpisała umówy najmu lokali które będą zlokalizowane w miejscach o odpowiednim prestiżu na rynkach lokalnych. Operacyjne uruchomienie instytutów nastąpiło w 2009 roku.