Serwis

Przeglądy UDT w SPARE

spareFirma SPARE od 1997 roku zajmuje się profesjonalną obsługą firm, które wykorzystują w swojej działalności różne wózki widłowe.  W ofercie firma posiada usługę przeglądów okresowych większości marek wózków widłowych.

SPARE przeglądy okresowe wykonuje wg następującego schematu:

  • przegląd mały – po 250 mh
  • przegląd średni – po 500 mh
  • przegląd duży – po 2000 mh

Przeglądy UDT wózków widłowych może wykonywać wyłącznie osoba posiadająca zaświadczenia kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasze usługi wykonują konserwatorzy posiadający stosowne uprawnienia. Przeglądy UDT realizowane są z wykorzystaniem sprawdzonych części zamiennych do wózków oraz odpowiedniej jakości materiałów eksploatacyjnych.

Czym jest wózek widłowy dla pracowników zatrudnionych w przemyśle nie wie nikt, kto nie miał przyjemności z nim kiedykolwiek pracować. Jest to bardzo funkcjonalny pojazd mechaniczny, który pozwala większości ludziom na pracę, jakiej nie mogliby bez niego wykonać. Przede wszystkim taki wózek widłowy może nam zagwarantować to, że będziemy wstanie dokonać odpowiedniego załadunku i rozładunku każdego towaru. Operatorzy takich wózków widłowych to prawdziwi wirtuozi, dla których nic nie jest straszne. Potrafią wykonać taką wymagającą pracę, że każdemu z nas opadnie szczęka z wrażenia. Przykładowo dla nich rozładowanie nawet najbardziej zapakowanego samochodu dostawczego nie jest żadną trudnością. Robią to w bardzo krótkim okresie czasu. Ich wprawa w tej dziedzinie może zadziwić każdego fizycznego pracownika, któremu zajęłoby to znacznie dłużej. Oczywiście ich wydajna praca jest uzależniona od tego czy dany towar jest ułożony na specjalnych paletach, pod które mogą wsunąć widły podnośnika. Jeżeli tak nie jest możemy zapomnieć o tym, że wykorzystamy takie widłowy wózek. Na szczęście w obecnych czasach większość towarów jest tak transportowanych. Istnieją ogólne wymogi mówiące o tym, jakie mają być te palety. Dzięki takiemu generalizowaniu nikt nie ma problemu z tym, że coś jest za duże lub za małe.