Serwis

Global Speed – elektronika zlecona

Global Speed Electronics jest firmą działającą w obszarze elektroniki zleconej, a swą działalność rozpoczęliśmy w marcu 2005 roku.
Przyjmujemy zlecenia montażu oraz budowy całych urządzeń w oparciu o przedstawiony projekt oraz innych zleceń z branży.

lampa ledCelem naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów, rozwiązań i technologii, wychodzących na przeciw wymaganiom klientów.
Wysiłek włożony w prace nad każdym projektem oraz staranność jego wykonania są docenione przez naszych klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami elektronicznymi ze znaną marką, które wspierają nasze działania podczas wdrażania nowoczesnych technologii i nowych produktów. Nasze produkty wykonane są z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz z wysokiej klasy materiałów i podzespołów, co zapewnia ich wieloletnie użytkowanie.

Przy kooperacji z Zakładami Elektrotechniki Motoryzacyjnej „POLMO” produkujemy drogowe lampy ostrzegawcze.
Ponadto zajmujemy się promocją i sprzedażą drogowych lamp ostrzegawczych w kraju i za granicą.
Posiadamy nowoczesną linię technologiczną firmy FUJI.

Global Speed Electronics zapewnia klientom:

  • wysoką jakość obsługi
  • wysokiej klasy i jakości produkty
  • nowoczesne i niezawodne technologie
  • terminowość w wykonaniu podjętych projektów oraz dostaw
  • zadowolenie z każdego zleconego projektu, wykonanego z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań

Firma oferujeme wykonanie montażu powierzchniowego SMT z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.
Global Speed Electronics Sp. z o.o. dysponuje nowoczesną linią montażu SMT, której ogólna wydajność wynosi ok 12 tys. komponentów na godzinę.

Park maszynowy do montażu SMT:

  • FUJI Chip Placer – CP3-4000 (10 tyś. komponentów/godzinę)-automat montażowy
  • FUJI Fine Pitch Placer – IP2-4000 (2 tyś. komponentów/godzinę)-automat montażowy
  • FUJI GP 643-automat nakładający pastę lutowniczą
  • REHM – piec przepływowy, przystosowany do lutowania lead free
  • Posiadamy także maszyny do lutowania falowego firmy SEHO

Pozostałe produkty Global Speed

LAMPY DROGOWE TYPU LED
Lampy nocne pracujące z wykorzystaniem diod LED są stosowane od zmierzchu do świtu. Działają samoczynnie dzięki automatycznemu włącznikowi zmierzchowemu. Włącznik i przełącznik światła ciągłego, pulsującego są ukryte wewnątrz obudowy, aby wyeliminowac ingerencję osób trzecich na pracę lampy.Nowoczesna elektronika i użyte diody LED zapewniają długotrwałą pracę i ekonomiczną eksploatację baterii. Czas pracy: światło ciągłe-1200h, pulsujące-3500h (baterie 2x 6V4R25/7Ah ). Wymiana baterii nie wymaga demontażu lampy. Lampy wykazują zwiększoną trwałość na uszkodzenia mechaniczne, posiadają prosty uchwyt do mocowania na słupkach o średnicy 42 mm i profilach 42/42 mm. Posiadają dwustronny klosz w kolorze żółtym lub czerwonym.

LAMPY DROGOWE TYPU FLASH
Lampy ostrzegawcze dzienne „FLASH” to przenośne lampy, do stosowania 24h/na dobę, doskonale widoczne w pełnym słońcu. Źródłem emisji światła jest palnik ksenonowy, dający widoczne światło przy niewielkim zużyciu energii. Częstotliwość błysków-ok 50/min, średnica klosza-223mm. Montaż jest szybki i praktyczny, na słupkach o srednicy od 30 do 50 mm oraz kształtownikach 42/42 mm lub na powierzchniach płaskich w przygotowanych otworach. Zastosowana w nich elektronika oraz tworzywa są bardzo odporne na zniszczenia mechaniczne. Czas pracy-50h (2x 6V4R25/7Ah)

DROGOWE FALE ŚWIETLNE
Fala świetlna jest mobilnym zestawem powszechnie stosowanym przy zwężeniach pasa ruchu drogowego, podczas remontów i na budowach drogowych, objazdach oraz ostrych zakrętach i na drogach o dużym natężeniu ruchu.

Możliwe są dwa rodzaje fal świetlnych:

BEZPRZEWODOWA FALA ŚWIETLNA – jest przenośnym zestawem do stosowania 24h/dobę. Źródłem emisji światła jest palnik ksenonowy. Są zasilane bateriami lub akumulatorami blokowymi 2x 6V4R25. Bateria 7A/h-czas pracy do 50h, bateria 50A/h-czas pracy do 150h.
Standardowy komplet składa się z 4 lamp, które po włączeniu automatycznie synchronizują swoją pracę. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji ilości punktów świetlnych.

PRZEWODOWA FALA ŚWIETLNA – urządzenie w standardzie jest zbudowane z 5, 6 lub 12 punktów świetlnych, gdzie źródłem emisji światła jest palnik ksenonowy. Każda lampa posiada 10-cio metrowy przewód zasilająco-sterujący.

LAMPA DROGOWA JEDNOBATERYJNA
Pragniemy także przedstawić Państwu nasz kolejny produkt jakim jest lampa drogowa ostrzegawcza nocna LED JEDNOBATERYJNA. Zasilana jest ona tylko jedną baterią. Źródłem emisji światła jest dioda LED, zapewniająca długotrwała pracę i ekonomiczną eksploatację zastosowanej baterii. Lampa jest stosowana od zmierzchu do świtu, działająca samoczynnie dzięki automatycznemu włącznikowi. Posiada klosz dwustronny w kolorze czerwonym lub żółtym.