Usługi

Centrum Britanica

english languageW obecnych czasach każda firma, która chce się prężnie rozwijać, musi stale rozszerzać obszar swojej działalności. Językiem komunikacji biznesowej jest język angielski, gwarantuje on nawiązanie komunikacji z przedsiębiorcami lub klientami z całego świata.

Oferta Centrum Britanica powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wśród naszych dotychczasowych klientów na ten rodzaj usług. Wieloletnie obserwacje i doświadczenie pokazują, że najczęściej potrzebne są szybkie i rzetelne tłumaczenia w codziennych, cotygodniowych, comiesięcznych lub sporadycznych kontaktach z zagranicznymi kontrahentami przez co nie ma potrzeby zatrudniania na stałe tłumacza w firmie. Często potrzebna jest mobilna osoba „ z doskoku”, która pomoże przy realizacji danego zlecenia, czy kontraktu. Osoba która przyjedzie do firmy na godzinę lub dwie w ciągu dnia, obsłuży spotkanie, konferencję, wykona parę telefonów i będzie na bieżąco obsługiwać zagraniczną korespondencję.

Decydując się na skorzystanie z oferty Centrum Britanica zapewnicie Państwo swojej firmie właśnie taki serwis w zakresie obsługi firmowej z języka angielskiego.

W ramach obsługi językowej firma oferuje:

  • szkolenia językowe dla pracowników

Bogata oferta obejmująca zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej jak i kursy grupowe dla pracowników jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego rodzaju szkoleń, związaną ze stałym wzrostem zapotrzebowania na pracowników posługujących się biegle językami obcymi. Celem szkoleń jest rozwój konkretnych umiejętności językowych potrzebnych do efektywnego porozumiewania się w ściśle określonym środowisku pracy.

Dzięki kursom „szytym na miarę”, stosowaniu całej gamy technik metodycznych wzbogaconych o najnowocześniejsze pomoce naukowe i multimedia zapewniamy najwyższą skuteczność szkoleń językowych .

Zajęcia odbywać się mogą indywidualnie bądź grupowo, w czasie pracy lub po niej, w siedzibie naszego centrum, bądź w siedzibie Państwa firmy.

Centrum jest elastyczne, dlatego zawsze dostosowujemy się do Państwa potrzeb i życzeń.

  • tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe

Firma wykonuje wszelkie typy tłumaczeń: przysięgłe (uwierzytelnione), specjalistyczne, zwykłe i ustne ( konsekutywne, symultaniczne, a vista, kabinowe oraz tłumaczenia typu escort interpreting, czyli wykonywane przez tłumacza będącego sobą towarzyszącą).

Tłumaczymy wszelkiego rodzaju teksty i dokumenty z różnych dziedzin: oferty handlowe, korespondencję ogólną i handlową, instrukcje techniczne, umowy, kontrakty, materiały przetargowe, broszury marketingowe, dokumenty prawne, dokumenty do odpraw celnych, faktury, artykuły, referaty, materiały reklamowe, strony internetowe i wiele innych.

Gotowe tłumaczenia mogą być oddane w formie wydruku lub w wersji elektronicznej ( za wyjątkiem dokumentów tłumaczonych przysięgle), jak również możemy je przesłać e-mailem lub faksem.
Powierzone nam zlecenia są objęte zasadą bezwzględnej poufności.

Chronimy Państwa dokumenty i prywatność.

  • obsługę zagranicznej korespondencji firmowej

CB oferuje jednorazowe lub stałe tłumaczenie oraz prowadzenie Państwa korespondencji zagranicznej w języku angielskim zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej. Nasi tłumacze na bieżąco obsługują korespondencję firmy, zachowując pełną poufność.

  • obsługę językową rozmów i negocjacji biznesowych

Przy tego rodzaju spotkaniach tłumacz wciela się w rolę mediatora i doradcy angażując wiedzę i kompetencje często wykraczające poza zakres czysto językowy. Jeżeli planują Państwo nawiązać relacje biznesowe lub chcą zawrzeć korzystny kontrakt z obcojęzycznym partnerem skorzystanie z tego typu usługi – po prostu się opłaci.

  • kontakt telefoniczny z kontrahentami

To doskonałe opcja w przypadku gdy muszą Państwo zatelefonować i porozmawiać z kontrahentem w języku obcym.

  • obsługę językową wystąpień targowych i imprez okolicznościowych

Tłumaczenia ustne i pisemne przemówień, odczytów, opieka nad gośćmi (np. powitanie, pożegnanie, itp.), przeprowadzanie prezentacji firmowych w języku angielskim.

  • obsługę gości zagranicznych w kraju

W ofercie pełna obsługa językowa gości z zagranicy (opieka, tłumaczenie) od przylotu/przyjazdu przez zaplanowane spotkania po wyjazd. Na Państwa życzenie tłumacz może pełnić funkcję osoby towarzyszącej np. podczas wycieczki po mieście lub służbowego lunchu tłumacząc zwykle rozmowy nieformalne.

  • wsparcie podczas rekrutacji pracowników w języku obcym

Oferujemy pomoc przy sprawdzeniu samego poziomu językowego kandydatów do pracy w Państwa firmie.

  • inne usługi z zakresu obsługi językowej firm na życzenie