Serwis

Olymp Business Services

oprogramowanieOlymp Businness Services Sp. z. o.o. jest międzynarodową firmą z branży IT, należącą do grupy kapitałowej Kaben GmbH. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne oparte o najnowocześniejsze technologie.

Specjalizuje się w:

  • rozwiązaniach biznesowych,
  • aplikacjach webowych,
  • aplikacjach desktopowych.

Dodatkowo zajmuje się suportowaniem aplikacji utworzonych przez nas, jak również aplikacji dostarczanych przez innych producentów oprogramowania. W najbliższej przyszłości planuje świadczyć również usługi Callcenter, dzięki którym będzie mogła wspierać potencjalnych kontrahentów w wyszukiwaniu odbiorców ich produktów oraz usług.

Proces tworzenia nowego oprogramowania przebiega wraz z naszymi klientami, począwszy od wspólnej analizy, poprzez implementację i wdrożenie. Dlatego każdy nasz odbiorca dostaje aplikację, która idealnie pasuje do jego wymagań.

Historia firmy

Olymp Business Services Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2006 roku w Gdańsku. Założycielem firmy jest niemiecka spółka Kaben GmbH z siedzibą w Lübeck. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT i od początku naszej działalności koncentrujemy się na usługach w zakresie programowania, suportu (pomoc techniczna) oraz doradztwa IT.

Olymp Business Services Sp. z o.o. stanowi zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników – inżynierów z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, którzy poszerzali swoje doświadczenie dzięki udziałowi w branżowych szkoleniach w Niemczech. To jeden z największych atutów naszej firmy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i wymogom, jakie stawiane są polskim firmom w zjednoczonej Europie, wszyscy pracownicy – oprócz specjalistycznej wiedzy – odznaczają się biegłą znajomością języka angielskiego. Dlatego też oprogramowanie Olymp znalazło zastosowanie nie tylko na rynku wspólnotowym, ale również na całym świecie.

Od początku działalności Olymp Business Services Sp. z o.o. współpracujemy z naszą siostrzaną firmą Unicatos Media GmbH z Hamburga w zakresie świadczenia pomocy technicznej dla oprogramowania wspierającego światową sprzedaż i dystrybucję specjalistycznej aparatury medycznej.

Sukcesy

Jednym z naszych największych produktów jest system wspomagający sprzedaż urządzeń medycznych, który z sukcesem został wdrożony w 14 wersjach językowych u klientów na całym świecie.

Innym produktem przygotowanym przez spółkę dla tego samego klienta jest centralny system raportujący sprzedaż produktów medycznych na całym świecie. Jest to aplikacja internetowa przygotowana w technologiach J2EE między innymi: JSP, Servlet, JSTL, EJB, a raporty są eksportowane do najpopularniejszych formatów: PDF, Ms Office®.