Serwis

Regeneracja części

Regeneracja wózki widłoweMYSZKOWSKI-AUTO SERWIS S. C. to warsztat samochodowy w którym szanuje się czas i pieniądze naszych Klientów. Do każdej naprawy podchodzą indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby posiadane doświadczenie jak najlepiej służyło Klientom.  Firma korzysta z części zamiennych wysokiej jakości.

W jej ofercie znajduje się usługa regeneracji części używanych. Przy regeneracji stosują najnowsze technologie, co umożliwia zaoferowanie Klientom wyjątkowych warunków gwarancji (Na wszystkie regenerowane części udziela jest dziewięciomiesięczna gwarancja), a także bardzo konkurencyjne ceny. Firma zajmuje się regeneracją takich części jak:

  • resory
  • turbosprężarki i sprężarki
  • siłowniki
  • alternatory i rozruszniki
  • pompy wtryskowe
  • chłodnice
  • wały napędowe
  • głowice

W każdym porcie istnieje wiele magazynów i doków gdzie przeładowywane są różnego rodzaju towary. W zależności od ich gabarytów przechowywane są skrzyniach, paczkach czy kontenerach. W każdym przypadku do ich przenoszenia używa się wózek widłowy. Jest to pojazd umożliwiający szybkie i przede wszystkim bezpieczne przewożenie wielkiej ilości towaru z jednego miejsca na drugie. Żaden doker nie wyobraża sobie pracy bez tego udogodnienia. Dzięki temu, że taki wózek widłowy jest na stanie każdego doku, praca w nich nie jest aż tak ciężka. Jest to bardzo ważne w takich miejscach, bo ludzie tam pracujący i tak mają bardzo ciężką harówkę, dlatego potrzebują oni wszystkiego tego, co może ją zmniejszyć. Oczywiście takie widłowe wózki nie załatwią wszystkiego. Szczególnie w dużych portach bardzo często trzeba używać różnego rodzaju dźwigów czy podnośników, gdyż taki widłowy wózek nie ma wystarczającej mocy by móc przenieść pełny kontener. Jednak zaraz po rozładunku takiego kontenera przydatność wózka widłowego wzrasta diametralnie. Trzeba przyznać, że widok pracowników jeżdżących po porcie w wózkach widłowych jest codziennością. Praktycznie każdy robotnik w takim porcie ma uprawnienia na tego typu sprzęt. Są to umiejętności konieczne do wykonywania tego, jakże trudnego i ciężkiego zawodu, w którym pracują tylko najlepsi operatorzy wózków widłowych.