Usługi

Turnusy w Willi Barbara

wakacjeWilla Barbara jest to ośrodek leczniczo-wypoczynkowy, położony w niedalekiej odległości od Bielska-Białej. Jest to ośrodek, w którym można zorganizować turnusy rehabilitacyjne, wyjazdy związane z odchudzaniem, przyjęcia zorganizowane, jak i po prostu przyjechać na wypoczynek.

Willa Barbara w swojej ofercie oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe. Duży wybór gwarantuje możliwość doboru pokoi w zależności od potrzeby. Ceny zaczynają się od stu trzydziestu złotych za osobę, są więc całkiem przystępne.

Turnusy rehabilitacyjne w Willi Barbara zapewniają doskonałą opiekę rehabilitacyjną. Skierowane są głównie dla osób, które chcą poprawić sobie samopoczucie oraz zwiększyć swoją ogólna sprawność ruchową.

Masaże
W trakcie takiego turnusu rehabilitacyjnego można skorzystać z drenażu limfatycznego, masażu limfatycznego oraz masażu klasycznego.

Hydroterapia
W ośrodku funkcjonuje również hydroterapia. W ramach hydroterapii są bicze szkockie, kąpiele algowo-termalne, kąpiele jodowo-bromowe, wodny masaż kończyn górnych i dolnych oraz wanna z hydromasażem.

Kinezyterapia
W ofercie kinezyterapii mamy Uniwersalny Gabinet Usprawnienia Leczniczego, gimnastykę indywidualna oraz grupowa oraz basen.

Światłolecznictwo
W ramach światłolecznictwa stosowane są dobrze znane i sprawdzone lampy Sollux oraz Bioptron.

Fizykoterapia
Fizykoterapia oferuje bogaty wybór zabiegów. Można skorzystać z magnetoterapii, jonoferezy, diadynamik, prądów interferencyjnych,
prądów Tens, prądów Kotza, prądów Traberta, krioterapii, laseroterapii, pola magnetycznego cewki oraz ultradźwięków.

Zabiegi dodatkowe
Zabiegi dodatkowe to zabiegi mające na celu relaks i rozluźnienie. Zaliczają się do nich okłady borowinowe, inhalacje, fotele masujące oraz materac wibracyjny.

Willa Barbara jak widać ma bardzo bogatą ofertę.