Przemysł

Firmy rodzinne – WOGAL

WOGAL to rodzinna firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie oprzyrządowania do kształtowania folii z tworzyw sztucznych metodą termoformowania, formowania wyrobów metodą rozdmuchu i metodą wtrysku.

cncOd początku lat 90-tych wykonała wiele kompletnych narzędzi do produkcji opakowań i innych wyrobów na maszynach termoformujących i wtryskarkach wielu typów.
W połowie 2004 roku powstało nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące oprzyrządowanie do maszyn o najwyższych osiągnięciach techniki w dziedzinach komputerowego projektowania i wytwarzania produktu. Dziś WOGAL to połączenie doświadczenia i najnowocześnejszej techniki. Jesteśmy gotowi dostarczyć Naszym Klientom produkt najwyższej jakości, w krótkim czasie i w rozsądnej cenie.
Ja i mój zespół jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy z Państwa firmą i wspierać jej proces produkcyjny dostarczając najlepszej jakości oprzyrządowanie. Służymy doradztwem w kwestiach optymalizacji technologii. Jesteśmy przygotowani do realizacji najtrudniejszych wyzwań.

Projektujemy i wizualizujemy opakowania

Stosując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania CAD projektujemy opakowania o optymalnych kształtach, stosownie do wymogów klienta. Możliwości pełnej wizualizacji modelu pozwala na obejrzenie przyszłego wyrobu w trójwymiarze ze wszystkimi szczegółami.

Oszczędzamy Wasz czas i unikamy wielu błędów.

Dostarczamy serie próbne

Opakowania prototypowe możemy wykonać z każdego rodzaju tworzywa. To ważne, jeśli chcecie poznać reakcje Waszych klientów na nowy produkt. Dostarczamy serie próbne w dowolnych ilościach, od kilku do kilku tysięcy sztuk.

Ułatwiamy planowanie i poznanie rzeczywistych potrzeb.

Wykonujemy formy prototypowe

Ponieważ w produkcji używamy najnowocześniejszych obrabiarek CNC oraz specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM najnowszej generacji możemy szybko dostarczyć wysokiej jakości formę abyście mogli wykonać serie próbne na swoich maszynach.

Gwarantujemy dobre tempo kluczowych etapów produkcji.

Produkujemy kompletne oprzyrządowanie.

Produkujemy wysokiej jakości oprzyrządowanie dla wszystkich podstawowych typów maszyn termoformujących (GN, TES, Illig, Kiefel, TFT), oprzyrządowanie do termoformowania pracujące na maszynach specjalnych (np. typu form-fill-seal), oprzyrządowanie do produkcji opakowań w technologii rozdmuchu oraz formy wtryskowe.
Wykonujemy komplety noży kutych oraz typu „steel rule” do wszystkich typów maszyn termoformujących.

Dajemy Wam elastyczność i jakość.

Regenerujemy narzędzia.

Wykonujemy regenerację zużytych lub uszkodzonych narzędzi, form i noży.
Pomagamy zachować ciągłość produkcji i wydłużyć żywotność narzędzi.

Obróbka CNC.

Dysponujemy bardzo nowoczesnym centrum obróbczym realizującym HSM (obróbka szybkościowa) i podejmiemy się wykonania precyzyjnych części w rozsądnej cenie.

Budujemy dobry biznes.

Oferujemy produkt o najwyższej jakości z krótkim terminem dostawy.

Jak to osiągamy?

Korzystamy z zaawansowanych technologii i jesteśmy dobrze zorganizowani.

Z wyrazami szacunku
Dr inż. Wojciech Nowaczyk