Handel

Internetowa składnica Harcerska

harcerskiHarcerz to nie byle kto. Potrzebuje też nie byle jakiego sprzętu. Internetowa Składnica Harcerska to miejsce, w którym możesz zaopatrzyć swoją drużynę w dokładnie taki sprzęt jakiego potrzebujesz.

Najnowocześniejsze technologie połączone z doświadczeniem dostawców sprzętu oraz specjalnym systemem sprzedaży, powodują, że sprzęt WGL jest jedyny w swoim rodzaju – nie tylko pod względem jakości i dostępności, ale również pod względem ceny.

Sprzęt harcerski który znajdziesz na stronach WGL został zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniach harcerskich, został wszechstronnie przetestowany – zarówno przez zorganizowane specjalnie do tego celu zespoły testerów jak i tysiące harcerzy używających plecaków, śpiworów i namiotów pochodzących od naszych dostawców.

Chcąc zapewnić Tobie i Twojemu środowisku sprzęt absolutnie najwyższej jakości, bez kompromisów spełniający wszystkie wymagania. Aby temu sprostać, na razie firma koncentruje się wyłącznie na specjalistycznym sprzęcie turystycznym, świadomie rezygnując z innych – niewątpliwie ważnych – artykułów, takich jak mundury, gwizdki czy też wydawnictwa. Korzysta jedynie ze sprawdzonych dostawców sprzętu. Znają dokładnie cały proces produkcyjny tego co oferują.

W ofercie Składnicy Harcerskiej znajdziesz wyłącznie sprzęt wyprodukowany w Polsce, z najwyższej jakości surowców.

Składnica bierze bezpośredni udział zarówno w projektowaniu, jak i prototypowaniu i testowaniu sprzętu, co daje  pewność i poczucie, że nic ważnego nie może umknąć naszej uwadze.

Plecaki dostępne w składnicy pochodzą z warsztatów Pawła Janysta. Znana od ponad dziesięciu lat marka Janysport jest gwarancją rzetelności i kompetencji.

Śpiwory które znajdziesz w Składnicy pochodzą ze szwalni Yeti, Warszawskiej firmy obecnej na rynku turystycznym od 1983 roku.

Namioty są produkowane przez Marabuta – Krakowską Fabrykę Namiotów. Na polskim rynku trudno znaleźć sprzęt tej klasy – chronione patentami innowacyjne rozwiązanie FlexTent, stworzone przez Marabuta wspólnie z warszawskim Sklepem Podróżnika jest jedyne w swoim rodzaju na świecie.