Przemysł

Okna ISO System od DGG

oknoDGG nieustannie stara się uprzedzać oczekiwania swoich klientów. Każdy projekt, każda innowacja, każde działanie jest wykonywane z myślą o domach klientów\.

Okna DGG ISO System pozwalają poprawić nie tylko estetykę elewacji budynku, ale także uatrakcyjnić jego wnętrze.
Firma stworzyła okna, które dają maksymalny dopływ światła i doskonałą izolację termiczną, przez co pozwolą oszczędzić duże ilości energii. Do ich produkcji wybrano materiały najwyższej jakości.
Jako jedna z niewielu firm posiada atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Instytutu Techniki Budowlanej. Doceniono nas także w konkursie Złotego Grosza na najlepszą firmę 1996 roku.

Gwarantem jakości produktów stolarki okiennej jest ISO 9002 – kompleksowy system kontroli, wprowadzony w 1995 roku. Obejmuje on nie tylko kontrolę jakości samego produktu, ale również sprawność obsługi klienta, funkcjonowanie serwisu czy wysokość cen. Innymi słowy, każdy aspekt pracy firmy poddany jest drobiazgowej ocenie. Jej celem jest zagwarantowanie klientowi produktu i obsługi najwyższej jakości.

Okna ISO System produkuje się według standardów i norm Europejskiego Stowarzyszenia Jakości (EQNET), które działa przy centrali Unii Europejskiej w Brukseli. Od tego stowarzyszenia otrzymujemy, odnawiany co sześć miesięcy, certyfikat, który może być w, każdej chwili odebrany, jeśli komisja audycyjna stwierdzi jakiekolwiek odchylenia od norm.

Jednakże największa siła oferty DGG to możliwość dostosowania okien do Państwa indywidualnych potrzeb.
Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym naszych zakładów jesteśmy gotowi spełniać Państwa życzenia przy zachowaniu umiarkowanych cen. Tę dogodność docenili odbiorcy zarówno w kraju, jak i za granicą.
Okna ISO System mogą być produkowane przy wykorzystaniu różnych profili, zarówno w ramach stolarki PCV, jak i aluminium.

PANORAMA 1000 – NOWOCZESNY SYSTEM PROFILI I OKIEN Z PCV

Okna ISO System z profilem PANORAMA to najwyższy europejski standard. Przy ich produkcji korzystano z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
System ten opracowany został z myślą o polskim rynku. Odpowiada życzeniom klientów oraz ostrym przepisom i normom budowlanym, daje bardzo dobrą izolację cieplną i skutecznie tłumi hałas.
W tym systemie firma oferuje: witryny, ścianki działowe, drzwi balkonowe, okna i elementy łukowe.

CO WYRÓŻNIA OKNA ISO System?

1. Możliwość stosowania różnych wariantów oszklenia okna, tzw. zestawy jedno-, dwu- lub trzyszybowe, przy zastosowaniu różnych typów szkła.
2. Wysoka sztywność dzięki wzmocnieniu wszystkich profili (konstrukcyjnych) kształtownikami stalowymi.
3. Doskonały system odwadniania i uszczelniania okna – tzw. system uszczelniania środkowego.
4. Pewność działania dzięki szczególnie trwałym okuciom obwiedniowym – całość mechanizmu i elementy okucia ukryte są wewnątrz profilu lub w niewidocznych rowkach.
5. Dowolność wymiarów i kształtów okna (okrągłe, trapezowe, trójkątne itp.) jest zasługą uniwersalnego systemu profili.

VEKA – NAJNOWSZA JAKOŚĆ OKNA W ATRAKCYJNYM WYKOŃCZENIU SOFTLINE

Okna ISO System z profilem Veka pozwalają na stosowanie różnorodnych kombinacji kolorystycznych, np. brąz, mahoń, dąb rustykalny, ciemny dąb, jasny dąb. Odpowiednia barwa osiągana jest dzięki foliom.
W systemie tym oferujemy: witryny, ścianki działowe, drzwi balkonowe, tarasowe wewnętrzne i zewnętrzne, ogrody zimowe, drzwi uchylno-przesuwne i okna obrotowe.

STOLARKA ALUMINIOWA – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Firma kieruje ofertę do wszystkich, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność, jaką posiada nowoczesna stolarka aluminiowa. Naszą produkcję oparliśmy na nowoczesnych systemach profili Reynaers i Yawal.
Proponowane przez DGG eleganckie i trwałe konstrukcje doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej: bankach, obiektach handlowych, usługowych oraz budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.
Profile okien, drzwi, witryn, systemów fasadowych, drzwi przesuwanych, wahadłowych, werand, okien dachowych i balustrad dostępne są w 185 kolorach lakierowanych i 11 anodowych w odcieniu metalicznym.